Author: t***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This wig was extremely beautiful and thick, I recommend. Unfortunately I had to cut it cause I bought it for my Ada cosplay.
Color: Black
Price: 132kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2306081018118119 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: t***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This wig was extremely beautiful and thick, I recommend. Unfortunately I had to cut it cause I bought it for my Ada cosplay.
Color: Black
Author: f***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super gute Qualität und sehr schöner Glanz. Sie verspricht das was beschrieben wurde und hält gut am Kopf.
Color: Black
Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Stupenda! Ho ricevuto molti complimenti💥
Color: Black
Author: d***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: très jolie...on dirait de vrais cheveux
Color: Black